Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | matematyka 4 A - Jankowska E. (37) |
matematyka 4 A - Jankowska E. (37) |
wychowanie do życia w rodzinie 4 A - Adamczyk I. (64) |
matematyka 4 A - Jankowska E. (37) |
matematyka 4 A - Jankowska E. (37) |
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 4 A - Dankowska R. (korytarz) |
plastyka 4 A - Czwartek K. (110) |
przyroda 4 A - Gniady E. (37) |
język polski 4 A - Jagodzińska A. (80) |
wychowanie fizyczne 4 A - Dankowska R. (basen) |
3 | 09:50-10:35 | język polski 4 A - Jagodzińska A. (62) |
język polski 4 A - Jagodzińska A. (64) |
wychowanie fizyczne 4 A - Dankowska R. (korytarz) |
język angielski 4 A - Rugieł M. (5) |
wychowanie fizyczne 4 A - Dankowska R. (basen) |
4 | 10:45-11:30 | język angielski 4 A - Rugieł M. (80) |
język angielski 4 A - Rugieł M. (107) |
język polski 4 A - Jagodzińska A. (62) |
technika 4 A - Czwartek K. (110) |
język polski 4 A - Jagodzińska A. (36) |
5 | 11:45-12:30 | religia / Etyka 4 A - Majczak M. (65) |
muzyka 4 A - Tomczak-Banachowicz M. (107) |
zajęcia z wychowawcą 4 A - Dankowska R. (66) |
historia 4 A - Taube M. (66) |
przyroda 4 A - Gniady E. (66) |
6 | 12:45-13:30 | informatyka 4 IV a chł. - Stiens-Falk G. (30) |
informatyka 4 IV a dz. - Stiens-Falk G. (30) |
religia / Etyka 4 A - Majczak M. (107) |
||
7 | 13:40-14:25 | |||||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | język polski 4 B - Warczachowska A. (62) |
wychowanie do życia w rodzinie 4 B - Adamczyk I. (107) |
język polski 4 B - Warczachowska A. (62) |
technika 4 B - Czwartek K. (110) |
wychowanie fizyczne 4 B - Dankowska R. (korytarz) |
2 | 08:55-09:40 | matematyka 4 B - Jankowska E. (37) |
język angielski 4 B - Rugieł M. (62) |
wychowanie fizyczne 4 B - Dankowska R. (korytarz) |
język polski 4 B - Warczachowska A. (110) |
informatyka 4 B - Stiens-Falk G. (30) |
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 4 B - Dankowska R. (basen) |
plastyka 4 B - Czwartek K. (110) |
język angielski 4 B - Rugieł M. (80) |
matematyka 4 B - Jankowska E. (37) |
język polski 4 B - Warczachowska A. (66) |
4 | 10:45-11:30 | wychowanie fizyczne 4 B - Dankowska R. (basen) |
historia 4 B - Taube M. (66) |
matematyka 4 B - Jankowska E. (37) |
religia / Etyka 4 B - Majczak M. (62) |
język angielski 4 B - Rugieł M. (5) |
5 | 11:45-12:30 | muzyka 4 B - Tomczak-Banachowicz M. (63) |
język polski 4 B - Warczachowska A. (66) |
zajęcia z wychowawcą 4 B - Warczachowska A. (62) |
przyroda 4 B - Gniady E. (31) |
matematyka 4 B - Jankowska E. (37) |
6 | 12:45-13:30 | religia / Etyka 4 B - Majczak M. (65) |
przyroda 4 B - Gniady E. (36) |
|||
7 | 13:40-14:25 | |||||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | język angielski 4 IV c chł. - Rugieł M. (3) |
język angielski 4 IV c chł. - Rugieł M. (3) |
zajęcia z wychowawcą 4 C - Jagodzińska A. (3) |
język polski 4 C - Jagodzińska A. (3) |
język angielski 4 IV c chł. - Rugieł M. (3) |
2 | 08:55-09:40 | język polski 4 C - Jagodzińska A. (3) |
język polski 4 C - Jagodzińska A. (3) |
matematyka 4 C - Jankowska E. (3) |
religia / Etyka 4 C - Kolimeczkow K. (3) |
matematyka 4 C - Jankowska E. (3) |
3 | 09:50-10:35 | plastyka 4 C - Czwartek K. (3) |
przyroda 4 C - Gniady E. (3) |
język polski 4 C - Jagodzińska A. (3) |
technika 4 C - Czwartek K. (3) |
język polski 4 C - Jagodzińska A. (3) |
4 | 10:45-11:30 | matematyka 4 C - Jankowska E. (3) |
matematyka 4 C - Jankowska E. (3) |
historia 4 C - Taube M. (3) |
wychowanie fizyczne 4 C - Kuś P. (basen) |
przyroda 4 C - Gniady E. (3) |
5 | 11:45-12:30 | język angielski 4 IV c dz. - Rugieł M. (3) |
religia / Etyka 4 C - Kolimeczkow K. (3) |
muzyka 4 C - Tomczak-Banachowicz M. (3) |
wychowanie fizyczne 4 C - Kuś P. (basen) |
wychowanie fizyczne 4 C - Kuś P. (korytarz) |
6 | 12:45-13:30 | informatyka 4 IV c dz. - Stiens-Falk G. (30) |
wychowanie fizyczne 4 C - Kuś P. (korytarz) |
język angielski 4 IV c dz. - Rugieł M. (3) |
język angielski 4 IV c dz. - Rugieł M. (3) informatyka 4 IV c chł. - Stiens-Falk G. (30) |
|
7 | 13:40-14:25 | wychowanie do życia w rodzinie 4 C - Zielińska I. (31) |
||||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | technika 4 D - Czwartek K. (110) |
przyroda 4 D - Gniady E. (65) |
matematyka 4 D - Jankowska E. (37) |
religia / Etyka 4 D - Kolimeczkow K. (107) |
|
2 | 08:55-09:40 | język polski 4 D - Warczachowska A. (62) |
matematyka 4 D - Jankowska E. (37) |
język angielski 4 D - Rugieł M. (35) |
matematyka 4 D - Jankowska E. (37) |
język angielski 4 D - Rugieł M. (5) |
3 | 09:50-10:35 | język angielski 4 D - Rugieł M. (80) |
religia / Etyka 4 D - Kolimeczkow K. (107) |
informatyka 4 D - Jankowska E. (35) |
język polski 4 D - Warczachowska A. (62) |
wychowanie fizyczne 4 D - Borkowski A. (korytarz) |
4 | 10:45-11:30 | przyroda 4 D - Gniady E. (66) |
język polski 4 D - Warczachowska A. (62) |
język polski 4 D - Warczachowska A. (64) |
historia 4 D - Taube M. (66) |
matematyka 4 D - Jankowska E. (37) |
5 | 11:45-12:30 | wychowanie fizyczne 4 D - Borkowski A. (basen) |
wychowanie fizyczne 4 D - Borkowski A. (korytarz) |
plastyka 4 D - Czwartek K. (110) |
zajęcia z wychowawcą 4 D - Jankowska E. (37) |
język polski 4 D - Warczachowska A. (65) |
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 4 D - Borkowski A. (basen) |
muzyka 4 D - Tomczak-Banachowicz M. (63) |
wychowanie do życia w rodzinie 4 D - Zielińska I. (37) |
||
7 | 13:40-14:25 | |||||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | matematyka 5 A - Twardo H. (36) |
język polski 5 A - Głodowska E. (62) |
przyroda 5 A - Gniady E. (36) |
historia i społeczeństwo 5 A - Taube M. (63) |
matematyka 5 A - Twardo H. (36) |
2 | 08:55-09:40 | język angielski 5 V a chł. - Rugieł M. (5) wychowanie fizyczne 5 V a dz. - Kuś P. (korytarz) |
matematyka 5 A - Twardo H. (36) |
język polski 5 A - Głodowska E. (62) |
język angielski 5 V a chł. - Rugieł M. (5) wychowanie fizyczne 5 V a dz. - Kuś P. (korytarz) |
plastyka 5 A - Czwartek K. (110) |
3 | 09:50-10:35 | zajęcia komputerowe 5 V a chł. - Jankowska E. (30) wychowanie fizyczne 5 V a dz. - Kuś P. (korytarz) |
język angielski 5 V a chł. - Rugieł M. (5) wychowanie fizyczne 5 V a dz. - Kuś P. (korytarz) |
matematyka 5 A - Twardo H. (36) |
wychowanie fizyczne 5 V a chł. - Siekierska J. (korytarz) wychowanie fizyczne 5 V a dz. - Kuś P. (korytarz) |
wychowanie fizyczne 5 V a chł. - Siekierska J. (basen) wychowanie fizyczne 5 V a dz. - Kuś P. (basen) |
4 | 10:45-11:30 | wychowanie fizyczne 5 V a chł. - Siekierska J. (korytarz) język angielski 5 V a dz. - Pomirska E. (5) |
wychowanie fizyczne 5 V a chł. - Siekierska J. (korytarz) wychowanie fizyczne 5 V a dz. - Kuś P. (korytarz) |
język angielski 5 V a chł. - Rugieł M. (5) wychowanie fizyczne 5 V a dz. - Kuś P. (korytarz) |
wychowanie fizyczne 5 V a chł. - Siekierska J. (korytarz) język angielski 5 V a dz. - Pomirska E. (5) |
wychowanie fizyczne 5 V a chł. - Siekierska J. (basen) wychowanie fizyczne 5 V a dz. - Kuś P. (korytarz) |
5 | 11:45-12:30 | wychowanie fizyczne 5 V a chł. - Siekierska J. (korytarz) zajęcia komputerowe 5 V a dz. - Jankowska E. (30) |
wychowanie fizyczne 5 V a chł. - Siekierska J. (korytarz) język angielski 5 V a dz. - Pomirska E. (5) |
wychowanie fizyczne 5 V a chł. - Siekierska J. (korytarz) wychowanie fizyczne 5 V a dz. - Kuś P. (korytarz) |
język polski 5 A - Głodowska E. (62) |
język polski 5 A - Głodowska E. (62) |
6 | 12:45-13:30 | język polski 5 A - Głodowska E. (62) |
zajęcia techniczne 5 A - Czwartek K. (110) |
wychowanie fizyczne 5 V a chł. - Siekierska J. (korytarz) język angielski 5 V a dz. - Pomirska E. (5) |
język polski 5 A - Głodowska E. (62) |
przyroda 5 A - Gniady E. (65) |
7 | 13:40-14:25 | przyroda 5 A - Gniady E. (37) |
religia / Etyka 5 A - Kolimeczkow K. (107) |
muzyka 5 A - Tomczak-Banachowicz M. (110) |
zajęcia z wychowawcą 5 A - Twardo H. (36) |
religia / Etyka 5 A - Kolimeczkow K. (107) |
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | wychowanie do życia w rodzinie 5 B - Sobolewska M. (80) |
matematyka 5 B - Twardo H. (36) |
zajęcia techniczne 5 B - Czwartek K. (110) |
||
2 | 08:55-09:40 | historia i społeczeństwo 5 B - Taube M. (31) |
wychowanie fizyczne 5 B - Siekierska J. (korytarz) |
plastyka 5 B - Czwartek K. (110) |
język polski 5 B - Głodowska E. (62) |
matematyka 5 B - Twardo H. (36) |
3 | 09:50-10:35 | religia / Etyka 5 B - Kolimeczkow K. (107) |
język polski 5 B - Głodowska E. (62) |
przyroda 5 B - Gniady E. (110) |
religia / Etyka 5 B - Kolimeczkow K. (107) |
język polski 5 B - Głodowska E. (62) |
4 | 10:45-11:30 | muzyka 5 B - Tomczak-Banachowicz M. (63) |
matematyka 5 B - Twardo H. (36) |
zajęcia z wychowawcą 5 B - Siekierska J. (107) |
przyroda 5 B - Gniady E. (31) |
język polski 5 B - Głodowska E. (62) |
5 | 11:45-12:30 | język polski 5 B - Głodowska E. (62) |
przyroda 5 B - Gniady E. (37) |
język angielski 5 B - Pomirska E. (5) |
wychowanie fizyczne 5 B - Siekierska J. (korytarz) |
język angielski 5 B - Pomirska E. (3) |
6 | 12:45-13:30 | język angielski 5 B - Pomirska E. (5) |
zajęcia komputerowe 5 V b dz. - Bogiel E. (35) |
język polski 5 B - Głodowska E. (62) |
język angielski 5 B - Pomirska E. (31) |
wychowanie fizyczne 5 B - Siekierska J. (basen) |
7 | 13:40-14:25 | matematyka 5 B - Twardo H. (36) |
zajęcia komputerowe 5 V b chł. - Bogiel E. (35) |
wychowanie fizyczne 5 B - Siekierska J. (basen) |
||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | język angielski 5 V c dz. - Pankiewicz K. (63) |
język angielski 5 V c chł. - Pankiewicz K. (63) |
język angielski 5 V c chł. - Pankiewicz K. (63) |
przyroda 5 C - Zielińska I. (63) |
|
2 | 08:55-09:40 | język polski 5 C - Głodowska E. (63) |
język polski 5 C - Głodowska E. (63) |
muzyka 5 C - Tomczak-Banachowicz M. (80) |
zajęcia techniczne 5 C - Czwartek K. (63) |
religia / Etyka 5 C - Kolimeczkow K. (63) |
3 | 09:50-10:35 | zajęcia komputerowe 5 V c dz. - Bogiel E. (35) język angielski 5 V c chł. - Pankiewicz K. (63) |
zajęcia z wychowawcą 5 C - Pankiewicz K. (63) |
język polski 5 C - Głodowska E. (63) |
język polski 5 C - Głodowska E. (63) |
wychowanie fizyczne 5 C - Koszela-Majewska J. (korytarz) |
4 | 10:45-11:30 | wychowanie fizyczne 5 C - Koszela-Majewska J. (basen) |
plastyka 5 C - Czwartek K. (63) |
język polski 5 C - Głodowska E. (63) |
język polski 5 C - Głodowska E. (63) |
matematyka 5 C - Twardo H. (63) |
5 | 11:45-12:30 | wychowanie fizyczne 5 C - Koszela-Majewska J. (basen) |
matematyka 5 C - Twardo H. (63) |
przyroda 5 C - Zielińska I. (63) |
matematyka 5 C - Twardo H. (63) |
historia i społeczeństwo 5 C - Taube M. (63) |
6 | 12:45-13:30 | przyroda 5 C - Zielińska I. (63) |
wychowanie fizyczne 5 C - Koszela-Majewska J. (korytarz) |
matematyka 5 C - Twardo H. (63) |
religia / Etyka 5 C - Kolimeczkow K. (63) |
język angielski 5 V c chł. - Pankiewicz K. (63) |
7 | 13:40-14:25 | język angielski 5 V c dz. - Pankiewicz K. (63) |
język angielski 5 V c dz. - Pankiewicz K. (63) zajęcia komputerowe 5 V c chł. - Bogiel E. (35) |
język angielski 5 V c dz. - Pankiewicz K. (63) |
||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | religia / Etyka 5 D - Kolimeczkow K. (107) |
język polski 5 D - Głodowska E. (62) |
|||
2 | 08:55-09:40 | język angielski 5 V d chł. - Pomirska E. (80) |
język angielski 5 V d dz. - Pomirska E. (80) |
przyroda 5 D - Zielińska I. (36) |
matematyka 5 D - Bogiel E. (35) |
język polski 5 D - Głodowska E. (62) |
3 | 09:50-10:35 | przyroda 5 D - Zielińska I. (31) |
wychowanie fizyczne 5 D - Borkowski A. (korytarz) |
matematyka 5 D - Bogiel E. (37) |
wychowanie fizyczne 5 D - Borkowski A. (basen) |
zajęcia komputerowe 5 V d dz. - Bogiel E. (35) język angielski 5 V d chł. - Pomirska E. (5) |
4 | 10:45-11:30 | język polski 5 D - Głodowska E. (62) |
matematyka 5 V d dz. - Bogiel E. (35) język angielski 5 V d chł. - Pomirska E. (80) |
język angielski 5 V d dz. - Pomirska E. (80) matematyka 5 V d chł. - Bogiel E. (35) |
wychowanie fizyczne 5 D - Borkowski A. (basen) |
muzyka 5 D - Tomczak-Banachowicz M. (31) |
5 | 11:45-12:30 | historia i społeczeństwo 5 D - Taube M. (66) |
język polski 5 D - Głodowska E. (62) |
wychowanie fizyczne 5 D - Borkowski A. (korytarz) |
język angielski 5 V d dz. - Pomirska E. (80) zajęcia komputerowe 5 V d chł. - Bogiel E. (35) |
religia / Etyka 5 D - Kolimeczkow K. (107) |
6 | 12:45-13:30 | matematyka 5 D - Bogiel E. (36) |
język polski 5 D - Głodowska E. (62) |
zajęcia techniczne 5 D - Czwartek K. (110) |
plastyka 5 D - Czwartek K. (110) |
zajęcia z wychowawcą 5 D - Głodowska E. (62) |
7 | 13:40-14:25 | język angielski 5 V d dz. - Pomirska E. (5) |
matematyka 5 D - Bogiel E. (36) |
język polski 5 D - Głodowska E. (62) |
przyroda 5 D - Zielińska I. (37) |
|
8 | 14:35-15:20 | język angielski 5 V d chł. - Pomirska E. (5) |
||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | wychowanie do życia w rodzinie 6 A - Sobolewska M. (31) |
zajęcia techniczne 6 A - Czwartek K. (110) |
historia i społeczeństwo 6 A - Warczachowska A. (80) |
wychowanie fizyczne 6 ab chł. - Koszela-Majewska J. (basen) matematyka 6 a dz. - Bogiel E. (35) |
|
2 | 08:55-09:40 | język angielski 6 A - Pankiewicz K. (107) |
historia i społeczeństwo 6 A - Warczachowska A. (65) |
religia / Etyka 6 A - Kolimeczkow K. (107) |
język polski 6 A - Jackowska A. (65) |
wychowanie fizyczne 6 ab dz. - Siekierska J. (korytarz) wychowanie fizyczne 6 ab chł. - Koszela-Majewska J. (basen) |
3 | 09:50-10:35 | język polski 6 A - Jackowska A. (65) |
matematyka 6 A - Bogiel E. (35) |
język angielski 6 A - Pankiewicz K. (5) |
język polski 6 A - Jackowska A. (65) |
język polski 6 A - Jackowska A. (65) |
4 | 10:45-11:30 | przyroda 6 A - Zielińska I. (31) |
język angielski 6 A - Pankiewicz K. (110) |
przyroda 6 A - Zielińska I. (30) |
matematyka 6 A - Bogiel E. (35) |
religia / Etyka 6 A - Kolimeczkow K. (107) |
5 | 11:45-12:30 | matematyka 6 A - Bogiel E. (37) |
zajęcia komputerowe 6 A - Bogiel E. (35) |
język polski 6 A - Jackowska A. (65) |
plastyka 6 A - Czwartek K. (110) |
przyroda 6 A - Zielińska I. (36) |
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 6 ab dz. - Siekierska J. (korytarz) wychowanie fizyczne 6 ab chł. - Koszela-Majewska J. (korytarz) |
język polski 6 A - Jackowska A. (65) |
matematyka 6 A - Bogiel E. (37) |
wychowanie fizyczne 6 ab dz. - Siekierska J. (basen) matematyka 6 a chł. - Bogiel E. (35) |
muzyka 6 A - Tomczak-Banachowicz M. (110) |
7 | 13:40-14:25 | zajęcia z wychowawcą 6 A - Bogiel E. (35) |
wychowanie fizyczne 6 ab chł. - Koszela-Majewska J. (korytarz) |
wychowanie fizyczne 6 ab dz. - Siekierska J. (basen) |
matematyka 6 A - Bogiel E. (37) |
|
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | historia i społeczeństwo 6 B - Taube M. (80) |
matematyka 6 B - Twardo H. (36) |
przyroda 6 B - Zielińska I. (65) |
wychowanie fizyczne 6 ab chł. - Koszela-Majewska J. (basen) |
|
2 | 08:55-09:40 | plastyka 6 B - Czwartek K. (110) |
przyroda 6 B - Zielińska I. (31) |
język polski 6 B - Jackowska A. (65) |
matematyka 6 B - Twardo H. (36) |
wychowanie fizyczne 6 ab dz. - Siekierska J. (korytarz) wychowanie fizyczne 6 ab chł. - Koszela-Majewska J. (basen) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 6 B - Twardo H. (36) |
język polski 6 B - Jackowska A. (65) |
język polski 6 B - Jackowska A. (65) |
zajęcia komputerowe 6 B - Bogiel E. (35) |
przyroda 6 B - Zielińska I. (110) |
4 | 10:45-11:30 | język polski 6 B - Jackowska A. (65) |
język angielski 6 B - Koszela-Majewska J. (5) |
matematyka 6 B - Twardo H. (36) |
język angielski 6 B - Koszela-Majewska J. (80) |
język polski 6 B - Jackowska A. (65) |
5 | 11:45-12:30 | religia / Etyka 6 B - Kolimeczkow K. (107) |
zajęcia z wychowawcą 6 B - Czwartek K. (110) |
język angielski 6 B - Koszela-Majewska J. (80) |
język polski 6 B - Jackowska A. (65) |
muzyka 6 B - Tomczak-Banachowicz M. (110) |
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 6 ab dz. - Siekierska J. (korytarz) wychowanie fizyczne 6 ab chł. - Koszela-Majewska J. (korytarz) |
religia / Etyka 6 B - Kolimeczkow K. (107) |
historia i społeczeństwo 6 B - Taube M. (66) |
wychowanie fizyczne 6 ab dz. - Siekierska J. (basen) |
matematyka 6 B - Twardo H. (36) |
7 | 13:40-14:25 | zajęcia techniczne 6 B - Czwartek K. (110) |
wychowanie fizyczne 6 ab chł. - Koszela-Majewska J. (korytarz) |
wychowanie fizyczne 6 ab dz. - Siekierska J. (basen) |
||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | język polski 6 C - Iwińska-Samelska B. (66) |
zajęcia komputerowe 6 c dz. - Stiens-Falk G. (30) |
język polski 6 C - Iwińska-Samelska B. (66) |
zajęcia komputerowe 6 c chł. - Stiens-Falk G. (30) |
język polski 6 C - Iwińska-Samelska B. (66) |
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 6 C - Borkowski A. (korytarz) |
język polski 6 C - Iwińska-Samelska B. (66) |
język polski 6 C - Iwińska-Samelska B. (66) |
język polski 6 C - Iwińska-Samelska B. (66) |
zajęcia z wychowawcą 6 C - Zielińska I. (37) |
3 | 09:50-10:35 | historia i społeczeństwo 6 C - Taube M. (66) |
matematyka 6 C - Twardo H. (36) |
muzyka 6 C - Tomczak-Banachowicz M. (107) |
przyroda 6 C - Zielińska I. (66) |
matematyka 6 C - Twardo H. (36) |
4 | 10:45-11:30 | matematyka 6 C - Twardo H. (36) |
wychowanie fizyczne 6 C - Borkowski A. (korytarz) |
plastyka 6 C - Czwartek K. (110) |
religia / Etyka 6 C - Kolimeczkow K. (107) |
zajęcia techniczne 6 C - Czwartek K. (110) |
5 | 11:45-12:30 | przyroda 6 C - Zielińska I. (36) |
język angielski 6 C - Pankiewicz K. (64) |
matematyka 6 C - Twardo H. (36) |
język angielski 6 C - Pankiewicz K. (107) |
język angielski 6 C - Pankiewicz K. (5) |
6 | 12:45-13:30 | religia / Etyka 6 C - Kolimeczkow K. (107) |
przyroda 6 C - Zielińska I. (37) |
język angielski 6 C - Pankiewicz K. (65) |
matematyka 6 C - Twardo H. (36) |
historia i społeczeństwo 6 C - Taube M. (66) |
7 | 13:40-14:25 | wychowanie fizyczne 6 C - Borkowski A. (basen) |
||||
8 | 14:35-15:20 | wychowanie fizyczne 6 C - Borkowski A. (basen) |
||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | wychowanie fizyczne 7 A dz. - Kuś P. (basen) wychowanie fizyczne 7 A chł. - Borkowski A. (basen) |
||||
1 | 08:00-08:45 | język polski 7 A - Jackowska A. (65) |
wychowanie fizyczne 7 A dz. - Kuś P. (korytarz) język angielski 7 A chł. - Woldan R. (5) |
chemia 7 A - Wichrowska A. (31) |
biologia 7 A - Gniady E. (64) |
wychowanie fizyczne 7 A dz. - Kuś P. (basen) wychowanie fizyczne 7 A chł. - Borkowski A. (basen) |
2 | 08:55-09:40 | matematyka 7 A - Stiens-Falk G. (36) |
wychowanie fizyczne 7 A dz. - Kuś P. (korytarz) informatyka 7 A chł. - Stiens-Falk G. (30) |
historia 7 A - Warczachowska A. (63) |
matematyka 7 A - Stiens-Falk G. (107) |
język polski 7 A - Jackowska A. (65) |
3 | 09:50-10:35 | język angielski 7 A dz. - Woldan R. (5) wychowanie fizyczne 7 A chł. - Borkowski A. (korytarz) |
matematyka 7 A - Stiens-Falk G. (37) |
geografia 7 A - Zielińska I. (62) |
fizyka 7 A - Wichrowska A. (31) |
religia / Etyka 7 A - Majczak M. (107) |
4 | 10:45-11:30 | wychowanie fizyczne 7 A dz. - Kuś P. (korytarz) wychowanie fizyczne 7 A chł. - Borkowski A. (korytarz) |
język polski 7 A - Jackowska A. (65) |
język polski 7 A - Jackowska A. (65) |
język polski 7 A - Jackowska A. (65) |
historia 7 A - Warczachowska A. (66) |
5 | 11:45-12:30 | wychowanie fizyczne 7 A dz. - Kuś P. (korytarz) język angielski 7 A chł. - Woldan R. (5) |
fizyka 7 A - Wichrowska A. (31) |
matematyka 7 A - Stiens-Falk G. (37) |
język angielski 7 A dz. - Woldan R. (5) wychowanie fizyczne 7 A chł. - Borkowski A. (korytarz) |
chemia 7 A - Wichrowska A. (31) |
6 | 12:45-13:30 | biologia 7 A - Gniady E. (37) |
język angielski 7 A dz. - Woldan R. (5) wychowanie fizyczne 7 A chł. - Borkowski A. (korytarz) |
wychowanie fizyczne 7 A dz. - Kuś P. (korytarz) język niemiecki 7 A chł. - Starczewska E. (107) |
język niemiecki 7 A dz. - Starczewska E. (64) wychowanie fizyczne 7 A chł. - Borkowski A. (korytarz) |
geografia 7 A - Zielińska I. (37) |
7 | 13:40-14:25 | plastyka 7 A - Czwartek K. (110) |
informatyka 7 A dz. - Stiens-Falk G. (30) wychowanie fizyczne 7 A chł. - Borkowski A. (korytarz) |
wychowanie fizyczne 7 A dz. - Kuś P. (korytarz) wychowanie fizyczne 7 A chł. - Borkowski A. (korytarz) |
wychowanie fizyczne 7 A dz. - Kuś P. (korytarz) język angielski 7 A chł. - Woldan R. (5) |
zajęcia z wychowawcą 7 A - Woldan R. (66) |
8 | 14:35-15:20 | religia / Etyka 7 A - Majczak M. (107) |
muzyka 7 A - Tomczak-Banachowicz M. (63) |
język niemiecki 7 A dz. - Starczewska E. (107) wychowanie fizyczne 7 A chł. - Borkowski A. (korytarz) |
wychowanie fizyczne 7 A dz. - Kuś P. (korytarz) język niemiecki 7 A chł. - Starczewska E. (64) |
|
9 | 15:30-16:15 | wychowanie do życia w rodzinie 7 A - Sobolewska M. (31) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 7 bd chł. - Borkowski A. (korytarz) matematyka 7 b dz. - Stiens-Falk G. (30) |
język polski 7 b - Iwińska-Samelska B. (66) |
muzyka 7 b - Tomczak-Banachowicz M. (110) |
język polski 7 b - Iwińska-Samelska B. (66) |
matematyka 7 b - Stiens-Falk G. (30) |
2 | 08:55-09:40 | język polski 7 b - Iwińska-Samelska B. (66) |
historia 7 b - Taube M. (107) |
chemia 7 b - Wichrowska A. (31) |
fizyka 7 b - Wichrowska A. (31) |
język polski 7 b - Iwińska-Samelska B. (66) |
3 | 09:50-10:35 | język niemiecki 7 b - Starczewska E. (110) |
geografia 7 b - Zielińska I. (30) |
język polski 7 b - Iwińska-Samelska B. (66) |
matematyka 7 b - Stiens-Falk G. (36) |
chemia 7 b - Wichrowska A. (31) |
4 | 10:45-11:30 | matematyka 7 b - Stiens-Falk G. (37) |
fizyka 7 b - Wichrowska A. (31) |
język angielski 7 b - Pankiewicz K. (66) |
geografia 7 b - Zielińska I. (36) |
wychowanie fizyczne 7 bd chł. - Borkowski A. (basen) informatyka 7 b dz. - Stiens-Falk G. (30) |
5 | 11:45-12:30 | biologia 7 b - Gniady E. (31) |
matematyka 7 b - Stiens-Falk G. (36) |
biologia 7 b - Gniady E. (31) |
język niemiecki 7 b - Starczewska E. (64) |
wychowanie fizyczne 7 bd dz. - Koszela-Majewska J. (basen) wychowanie fizyczne 7 bd chł. - Borkowski A. (basen) |
6 | 12:45-13:30 | plastyka 7 b - Czwartek K. (110) |
język angielski 7 b - Pankiewicz K. (66) |
wychowanie fizyczne 7 bd dz. - Koszela-Majewska J. (korytarz) wychowanie fizyczne 7 bd chł. - Borkowski A. (korytarz) |
historia 7 b - Taube M. (66) |
wychowanie fizyczne 7 bd dz. - Koszela-Majewska J. (basen) matematyka 7 b chł. - Stiens-Falk G. (30) |
7 | 13:40-14:25 | religia / Etyka 7 b - Majczak M. (107) |
wychowanie fizyczne 7 bd dz. - Koszela-Majewska J. (korytarz) |
zajęcia z wychowawcą 7 b - Stiens-Falk G. (30) |
religia / Etyka 7 b - Majczak M. (107) |
język angielski 7 b - Pankiewicz K. (5) |
8 | 14:35-15:20 | informatyka 7 b chł. - Stiens-Falk G. (30) |
wychowanie do życia w rodzinie 7 b - Sobolewska M. (31) |
|||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | geografia 7 C - Zielińska I. (64) |
historia 7 C - Taube M. (64) |
język angielski 7 C chł. - Rugieł M. (5) |
fizyka 7 C - Wichrowska A. (31) |
język polski 7 C - Warczachowska A. (64) |
2 | 08:55-09:40 | matematyka 7 C - Twardo H. (64) |
biologia 7 C - Gniady E. (64) |
matematyka 7 C - Twardo H. (64) |
biologia 7 C - Gniady E. (64) |
język polski 7 C - Warczachowska A. (64) |
3 | 09:50-10:35 | język polski 7 C - Warczachowska A. (64) |
chemia 7 C - Wichrowska A. (31) |
język polski 7 C - Warczachowska A. (64) |
matematyka 7 C - Twardo H. (64) |
plastyka 7 C - Czwartek K. (64) |
4 | 10:45-11:30 | religia / Etyka 7 C - Majczak M. (64) |
geografia 7 C - Zielińska I. (64) |
wychowanie fizyczne 7 C - Koszela-Majewska J. (korytarz) |
język niemiecki 7 C dz. - Starczewska E. (64) język angielski 7 C chł. - Rugieł M. (3) |
religia / Etyka 7 C - Majczak M. (64) |
5 | 11:45-12:30 | język angielski 7 C dz. - Pomirska E. (64) język niemiecki 7 C chł. - Starczewska E. (80) |
wychowanie fizyczne 7 C - Koszela-Majewska J. (korytarz) |
historia 7 C - Taube M. (64) |
wychowanie fizyczne 7 C - Koszela-Majewska J. (basen) |
matematyka 7 C - Twardo H. (64) |
6 | 12:45-13:30 | język niemiecki 7 C dz. - Starczewska E. (80) język angielski 7 C chł. - Rugieł M. (64) |
język polski 7 C - Warczachowska A. (64) |
muzyka 7 C - Tomczak-Banachowicz M. (64) |
wychowanie fizyczne 7 C - Koszela-Majewska J. (basen) |
chemia 7 C - Wichrowska A. (31) |
7 | 13:40-14:25 | fizyka 7 C - Wichrowska A. (31) |
język angielski 7 C dz. - Pomirska E. (5) |
język angielski 7 C dz. - Pomirska E. (5) język niemiecki 7 C chł. - Starczewska E. (64) |
wychowanie do życia w rodzinie 7 C - Sobolewska M. (31) |
zajęcia z wychowawcą 7 C - Taube M. (64) |
8 | 14:35-15:20 | informatyka 7 C - Bogiel E. (35) |
||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 7 bd chł. - Borkowski A. (korytarz) |
geografia 7 d - Zielińska I. (31) |
religia / Etyka 7 d - Kolimeczkow K. (107) |
język polski 7 d - Jackowska A. (65) |
język polski 7 d - Jackowska A. (65) |
2 | 08:55-09:40 | język polski 7 d - Jackowska A. (65) |
język angielski 7 d - Pankiewicz K. (5) |
język angielski 7 d - Pankiewicz K. (5) |
historia 7 d - Taube M. (30) |
chemia 7 d - Wichrowska A. (31) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 7 d - Stiens-Falk G. (37) |
historia 7 d - Taube M. (66) |
fizyka 7 d - Wichrowska A. (31) |
biologia 7 d - Gniady E. (30) |
matematyka 7 d - Stiens-Falk G. (37) |
4 | 10:45-11:30 | język niemiecki 7 d - Starczewska E. (110) |
matematyka 7 d - Stiens-Falk G. (37) |
biologia 7 d - Gniady E. (31) |
matematyka 7 d - Stiens-Falk G. (37) |
informatyka 7 D dz. - Bogiel E. (35) wychowanie fizyczne 7 bd chł. - Borkowski A. (basen) |
5 | 11:45-12:30 | plastyka 7 d - Czwartek K. (110) |
język polski 7 d - Jackowska A. (65) |
język niemiecki 7 d - Starczewska E. (107) |
geografia 7 d - Zielińska I. (36) |
wychowanie fizyczne 7 bd dz. - Koszela-Majewska J. (basen) wychowanie fizyczne 7 bd chł. - Borkowski A. (basen) |
6 | 12:45-13:30 | fizyka 7 d - Wichrowska A. (31) |
chemia 7 d - Wichrowska A. (31) |
wychowanie fizyczne 7 bd dz. - Koszela-Majewska J. (korytarz) wychowanie fizyczne 7 bd chł. - Borkowski A. (korytarz) |
język angielski 7 d - Pankiewicz K. (5) |
informatyka 7 D chł. - Bogiel E. (35) wychowanie fizyczne 7 bd dz. - Koszela-Majewska J. (basen) |
7 | 13:40-14:25 | muzyka 7 d - Tomczak-Banachowicz M. (63) |
wychowanie fizyczne 7 bd dz. - Koszela-Majewska J. (korytarz) |
język polski 7 d - Jackowska A. (65) |
religia / Etyka 7 d - Kolimeczkow K. (65) |
zajęcia z wychowawcą 7 d - Gniady E. (31) |
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
zajęcia komputerowe Gołębiewska E. (35)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne Gołębiewska E. (6)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
10:45-11:30
religia / Etyka Kolimeczkow K. (11) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
10:45-11:30
religia / Etyka Kolimeczkow K. (11) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne Gołębiewska E. (6)
11:45-12:30
język angielski Woldan R. (11) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
09:50-10:35
język angielski Woldan R. (11)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne Gołębiewska E. (6)
10:45-11:30
język angielski Woldan R. (11)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
08:55-09:40
język angielski Woldan R. (68)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68) |
08:00-08:45
wychowanie fizyczne Kowalik E. (6)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
10:45-11:30
zajęcia komputerowe Kowalik E. (30) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
09:50-10:35
religia / Etyka Brzeska B. (68)
10:45-11:30
język angielski Woldan R. (68) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne Kowalik E. (6) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
09:50-10:35
religia / Etyka Brzeska B. (68)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne Kowalik E. (6) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
wychowanie fizyczne Sobiecka M. (6)
08:55-09:40
zajęcia komputerowe Sobiecka M. (35)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
10:45-11:30
religia / Etyka Brzeska B. (12) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne Sobiecka M. (6) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
10:45-11:30
język angielski Woldan R. (12) |
08:00-08:45
religia / Etyka Brzeska B. (12)
08:55-09:40
język angielski Woldan R. (12)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne Sobiecka M. (6) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne Rogozińska M. (6)
10:45-11:30
język angielski Woldan R. (41) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne Rogozińska M. (6)
09:50-10:35
religia / Etyka Brzeska B. (41)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41) |
08:00-08:45
zajęcia komputerowe Rogozińska M. (35)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
09:50-10:35
język angielski Woldan R. (41)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41) |
08:00-08:45
religia / Etyka Brzeska B. (41)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne Rogozińska M. (6)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Kiczka K. (70)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Kiczka K. (70)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Kiczka K. (70)
10:45-11:30
język angielski Kiczka K. (70)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne Kowalik E. (6) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Kiczka K. (70)
08:55-09:40
religia / Etyka Brzeska B. (70)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Kiczka K. (70)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Kiczka K. (70)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne Kowalik E. (6) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Kiczka K. (70)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Kiczka K. (70)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Kiczka K. (70)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Kiczka K. (70)
11:45-12:30
język angielski Kiczka K. (70) |
08:00-08:45
zajęcia komputerowe Kiczka K. (35)
08:55-09:40
religia / Etyka Brzeska B. (70)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Kiczka K. (70)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Kiczka K. (70) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Kiczka K. (70)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Kiczka K. (70)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne Kowalik E. (korytarz)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Kiczka K. (70) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne Idzik B. (6)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
08:55-09:40
zajęcia komputerowe Idzik B. (35)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
11:45-12:30
język angielski Woldan R. (39) |
08:00-08:45
religia / Etyka Brzeska B. (39)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne Idzik B. (6) |
08:00-08:45
wychowanie fizyczne Idzik B. (6)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
09:50-10:35
religia / Etyka Brzeska B. (39)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
10:45-11:30
edukacja matematyczna Idzik B. (39)
11:45-12:30
język angielski Woldan R. (39) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
09:50-10:35
religia / Etyka Brzeska B. (69)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69) |
08:00-08:45
religia / Etyka Brzeska B. (69)
08:55-09:40
język angielski Woldan R. (69)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne Aftańska B. (6)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne Aftańska B. (basen)
10:50-11:35
wychowanie fizyczne Aftańska B. (basen)
11:45-12:30
zajęcia komputerowe Aftańska B. (30) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
12:45-13:30
język angielski Woldan R. (69) |
08:00-08:45
język angielski Woldan R. (69)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
język angielski Pomirska E. (40)
08:55-09:40
religia / Etyka Brzeska B. (40)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
11:45-12:30
zajęcia komputerowe Gołąb B. (35) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
09:50-10:35
język angielski Pomirska E. (40)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne Gołąb B. (basen)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne Gołąb B. (basen)
10:45-11:30
religia / Etyka Brzeska B. (40) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne Gołąb B. (40)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
12:45-13:30
Gry i zabawy jako metoda podnosząca atrakcyjność lekcji języka angielskiego Pomirska E. (40) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Garwacka K. (10)
08:45-09:40
edukacja wczesnoszkolna Garwacka K. (10)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Garwacka K. (10)
10:45-11:30
zajęcia komputerowe Garwacka K. (35) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Garwacka K. (10)
08:55-09:40
język angielski Kiczka K. (10)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Garwacka K. (10)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Garwacka K. (10) |
08:00-08:45
wychowanie fizyczne Garwacka K. (basen)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne Garwacka K. (basen)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Garwacka K. (10)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Garwacka K. (10) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Garwacka K. (10)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne Garwacka K. (6)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Garwacka K. (10)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Garwacka K. (10)
11:45-12:30
religia / Etyka Kolimeczkow K. (10) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Garwacka K. (10)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Garwacka K. (10)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Garwacka K. (10)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Garwacka K. (10)
11:45-12:30
język angielski Kiczka K. (10)
12:45-13:30
religia / Etyka Kolimeczkow K. (10) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (38)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (38)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Cybulska E. (38)
10:45-11:30
religia / Etyka Brzeska B. (38)
11:45-12:30
język angielski Kiczka K. (38) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (38)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (38)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (38)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne Cybulska E. (6) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (38)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (38)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (38)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne Cybulska E. (basen)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne Cybulska E. (basen) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (38)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (38)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (38)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Cybulska E. (38)
11:45-12:30
język angielski Kiczka K. (38) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (38)
08:55-09:40
religia / Etyka Brzeska B. (38)
09:50-10:35
język angielski Kiczka K. (38)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Cybulska E. (38)
11:45-12:30
zajęcia komputerowe Cybulska E. (35) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
religia / Etyka Brzeska B. (67)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67) |
08:00-08:45
zajęcia komputerowe Borkowska B. (35)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
10:45-11:30
język angielski Woldan R. (67)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67) |
08:00-08:45
wychowanie fizyczne Borkowska B. (6)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne Borkowska B. (basen)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne Borkowska B. (basen)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
09:50-10:35
język angielski Woldan R. (67)
10:45-11:30
religia / Etyka Brzeska B. (67) |
08:00-08:45
zajęcia opiekuńcze Borkowska B. (67) |