Strona główna

Opracowała: Beata Aftańska

Szlachetna  paczka dla pana Piotra!

Uczniowie klasy 3A wraz z rodzicami i wychowawcą Beatą Aftańską postanowili przygotować w tym roku świąteczną niespodziankę-szlachetną paczkę dla pana Piotra, który codziennie przeprowadza ich po pasach przez ulicę Jasną do szkoły. Pan Piotr jest miłym, wesołym człowiekiem, od rana wprowadza dzieci w dobry humor, śpiewa piosenki, mówi różne żarciki, zgadywanki. Już przed godz. 8.00 na twarzach trzecioklasistów pojawia się uśmiech i z radością idą do szkoły. Za to właśnie podziękowali mu wręczając ubrania, obuwie, żywność, środki czystości, kosmetyki. Pan Piotr był wzruszony, a klasa 3A cieszyła się, że mogła mu pomóc by przeżył wesołe Święta Bożego Narodzenia.

 

  • paczka3A_1
  • paczka3A_2
  • paczka3A_3


Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews