» Dzień Komsji Edukacji Narodowej

Dnia 11 października odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który przygotowali uczniowie klas: II b, II c i III a. W wierszowanej formie artyści składali nauczycielom życzenia i śpiewali piosenki. Podczas uroczystości dyrekcji, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły wręczono oskary w różnych kategoriach np. "Nauczyciel z pasją", "Kuchenne rewolucje", "Przyjaciółki szczoteczki i zmioteczki", "Taniec z gwiazdami", "Przyjaciółka molików książkowych", " Znikający punkcik.pl". Nominowani otrzymali nagrody w formie jabłuszek. Podsumowano także konkurs zorganizowany przez SU klas I - III pt. "Nauczyciele też byli dziećmi". Przez kilka dni uczniowie oglądali zdjęcia nauczycieli z lat dziecięcych, a następnie zadaniem każdej klasy (z pomocą wychowawcy) było odgadnięcie kogo przedstawia zdjęcie z określonym numerem. Wszystkie klasy wytypowały bardzo dużo trafnych odpowiedzi, choć nie było to takie łatwe…. W nagrodę dzieci otrzymały słodycze i pamiątkowe dyplomy.
Na zakończenie uroczystości największą atrakcją okazał się pokaz tańca Hip-Hop w wykonaniu ucznia klasy III a - Piotra Siemińskiego.