» Festyn integracyjny

Już po raz czwarty uczniowie z klasy integracyjnej pod opieką wychowawczyni Marzenny Sobieckiej i nauczyciela wspomagającego Agnieszki Kaszubskiej  wzięli udział w imprezie integracyjnej pod hasłem „Dzień Przyjaznych Serc” w Domu Pomocy Społecznej przy  ul. Krótkiej 6a.

Głównym celem Dnia Przyjaznych Serc jest umożliwienie osobom niepełnosprawnym pełnego funkcjonowania w społeczeństwie, prezentowanie ich inicjatyw kulturalnych, a także wyrównywanie szans i umożliwienie im rozwoju na płaszczyźnie społecznej.
Wiele radości sprawiło dzieciom spotkanie z Lwem Honorkiem oraz ze zwierzętami z płockiego  Mini – Zoo.
Wzięli też udział w przeglądzie piosenki. Pięknie zaśpiewali piosenkę pt. „Podajmy sobie ręce”. Ich występ został nagrodzony gromkimi brawami. W nagrodę otrzymali również worek prezentów. Dzieci świetnie się bawiły. Było to dla nich niezapomniane przeżycie i prawdziwe święto radości.