» Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Dzień 13 października w naszej szkole był bardzo świąteczny, ponieważ tego dnia obchodziliśmy Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Ten szczególny dzień uczniowie klas I-III rozpoczęli od obejrzenia filmu pt. ,,Zakochany wilczek". Następnie o godzinie 10.00 rozpoczął się uroczysty apel.  Uczniowie klasy Ic i IId pod kierunkiem nauczycielek: Elżbiety Ludwikowskiej, Marzeny Sobieckiej i Agnieszki Kaszubskiej wystąpili w przedstawieniu przygotowanym  z okazji tego święta. Dzieci wzorowo recytowały  wierszyki i pięknie śpiewały piosenki dla wszystkich pracowników szkoły. Publiczność zachwycona ich występem, bardzo długo biła brawo. Na koniec apelu głos zabrał dyrektor szkoły, który podziękował małym artystom za występ i   pogratulował nauczycielom, którym przyznana została Nagroda Dyrektora.  Składając życzenia, jednocześnie podziękował także wszystkim nauczycielom za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze oraz za trud i wysiłek włożony w pracę.