» Dyskoteka andrzejkowa

W czwartkowe popołudnie 17 listopada w godz. 14.00-16.00 w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji zbliżających się Andrzejek. Poprowadził ją nasz stały DJ Pan Piotr Jasiński. W rytmach muzycznych przebojów takich jak: "Waka waka", "Wyginam śmiało ciało", "Jesteś szalona" i innych uczniowie klas I-III tańczyli i śpiewali. Na ścianach sali gimnastycznej pojawiały się świetlne iluminacje i migały różnokolorowe reflektory. W trakcie zabawy dzieci wraz z wychowawcami wychodziły do swoich klasopracowni na słodkie poczęstunki przygotowane przez klasowe rady rodziców. Impreza była udana i na pewno pozostanie w pamięci jej uczestników. Czekamy na powtórkę w lutym podczas karnawałowego balu przebierańców.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć (kliknij i przejdź do naszej galerii)!