» Projekt eTwinning
Klasy II oraz III uczestniczą w projekcie eTwinning „English speaking countries in children’s minds”, w którym to poznają kraje, w których urzędowym językiem jest język angielski, zapoznaja się z ich kulturą, tradycją, obyczajami poprzez zabawę. Wykonują różne prace plastyczne związane z danym krajem, na przykład flagi, rysunki. Dzięki temu nie tylko uczą się o innych krajach, ale również doskonalą umiejętność komunikacji w języku angielskim oraz czują swoje miejsce jako członek wspólnoty eurpejskiej.
W okresie przedświątecznym przeprowadzono również drugi projekt Twinning „Christmas magic is travelling through Europe”, w którym to uczniowie wykonywali kartki świąteczne z języka angielskiego z klas I-III i wysyłali je do krajów partnerskich, między innymi do: Francji, Hiszpanii, Turcji, Rumunii, Chorwacji, Norwegii, Szwecji, Czech, Litwy. Nasza szkoła również otrzymała kartki wykonane przez kraje partnerskie.