Dzień Nauczyciela

dodano: 2021-10-15

13 października w „Osiemnastce” celebrowaliśmy Dzień Nauczyciela. To święto całej szkolnej braci! Serdeczne życzenia, kwiaty i uśmiechnięte „od ucha do ucha” dzieci stworzyły niezwykle miłą atmosferę, którą poczuliśmy od samego rana.

Z powodu pandemii nie mogliśmy wszyscy spotkać się na uroczystym apelu, dlatego Samorząd Uczniowski nakręcił film o naszej szkole, w którym główną rolę odegrali najlepsi aktorzy – uczniowie!

Po lekcjach, w sali gimnastycznej reprezentacja uczniów zachwycała nauczycieli i pracowników szkoły życzeniami, śpiewem, tańcem i recytacją okolicznościowych wierszy. Wyświetlono również prezentację multimedialną przedstawiającą podobizny nauczycieli, namalowane przez naszych wychowanków, a także ogłoszono wyniki plebiscytu na super nauczyciela.

Niech 14 października będzie dla nas wszystkich pięknym, pełnym słońca dniem, w którym będziemy wdzięczni za jedyną w swoim rodzaju ekipę z „Osiemnastki”!