Konkurs recytatorski "Chotomek wyłania mistrza rymowania"

dodano: 2024-04-25

Dnia 16 kwietnia 2024 roku reprezentanci naszej szkoły w składzie: Aleksander Rybicki i Elżbieta Aniołkowska-Kempf z klasy 2b oraz Gabriela Strusińska i Laura Coda z klasy 3b wzięli udział w konkursie recytatorskim „Chotomek wyłania mistrza rymowania.” Zadaniem uczestników było publiczne zaprezentowanie rymowanego utworu literatury dziecięcej oraz krótkiego utworu własnego autorstwa. Podczas konkursu dzieci miały okazję poznać panią Agnieszkę Frączek – popularną i lubianą autorkę wierszy dla dzieci, a także Ambasador Polszczyzny Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej. Nasi uczniowie otrzymali nagrody za udział.