@ciociaodklockow

dodano: 2024-04-23

Niedawno naszą Osiemnastkę odwiedził wspaniały gość - @ciociaodklockow! 😊 I dlatego uczniowie klasy 2A i 2C wzięli udział w zajęciach w ramach "PROJEKTU EKO MAZOWSZE XXI WIEK - buduj przyszłość". Celem projektu jest połączenie pomysłów ekologicznej wizji Mazowsza z zabawą klockami LEGO. Uczniom naszej szkoły pojęcie EKOLOGII jest dobrze znane, dlatego pomysłom budowli nie było końca 😊 Powstały nowoczesne i ekologiczne kosze na śmieci, parki z energią odnawialną, auta na baterie słoneczne, a nawet plac zabaw dla dzieci z ekologicznymi zjeżdżalniami.

Ogromne podziękowania kierujemy do @ciociaodklockow oraz Pani Kasi Struzik i Pana Łukasza Stawickiego za zaproszenie naszej szkoły do udziału w projekcie.

Serdecznie dziękujemy 😊😊