Pierwsza lekcja dla przedszkolaków

dodano: 2024-02-13

7 lutego w naszej szkole odbyła się niezwykła lekcja. Wzięły w niej udział zaproszone przedszkolaki z MP nr 3, MP nr 14, MP 19 oraz Przedszkola Ekoludki, które od września zaczną swoją przygodę ze szkołą. Podczas swojej pierwszej lekcji przedszkolaki musiały wykazać się nie lada umiejętnościami takimi jak: dzielenie na sylaby, liczenie czy układanie puzzli, a oprócz tego odpowiedzieć na zagadki oraz ubrać postacie w zimowe stroje. Przyszli uczniowie wzorowo wykonali wszystkie zadania i pokazali jak dużo już potrafią. Oczywiście, jak to w szkole bywa, lekcje przeplatane były przerwami, podczas których dzieci tańczyły, skakały i świetnie się bawiły. Mamy nadzieję, że wizyta w naszej szkole pomoże przyszłym pierwszoklasistom z uśmiechem przekraczać szkolne progi.